Kancelaria

0
lokalizacje
0
lat doświadczenia
0
prowadzonych spraw
0
pism procesowych

Mateusz Mosor

 

Twój Radca Prawny
Mateusz Mosor

Radca prawny, Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w Instytucie Prawa Cywilnego w roku 2005 obronił pracę magisterską pt. ,,Umowa najmu lokalu”. Od 2006 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, gdzie ukończył aplikację radcowską. W 2009 r. ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2005 do 2009 r. wpisany na listę syndyków, nadzorców sądowych i zarządców prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie. Brał udział w licznych szkoleniach i kursach, w tym w 2005 r. w Warszawie ukończył szkolenie z zakresu prawa podatkowego w wymiarze 140 godzin. Ukończył także studia podyplomowe Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pt. „Akademia Spółek” oraz Studnia Podyplomowe z zakresu Prawo Autorskie i Pokrewne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Prowadzi stałą obsługę prawną firm o profilu produkcyjnym, usługowym, handlowym, budowlanym, transportowych, wdrażających nowoczesne technologie. W swojej praktyce zawodowej wspomaga w aspekcie prawnym przedsiębiorców znajdujących się w skomplikowanej sytuacji finansowo-prawnej, oferując rozwiązania prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz negocjowaniem powstałych zadłużeń.

O kancelarii

Kancelaria już od 10 lat świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Na swoim koncie mamy tysiące prowadzonych spraw i setki klientów, którzy nam zaufali.

 

Zdobyte doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług, a chęć doskonalenia swoich umiejętności jest inspiracją do dalszych działań i tworzenia nietypowych rozwiązań.

 

Stawiając na ciągły rozwój, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego Kancelaria posiada biura w różnych miejscowościach. Aktualnie należy wyróżnić wśród miejsc, gdzie uzyskają Państwo pomoc prawną w naszej Kancelarii przez wyspecjalizowanych prawników Chrzanów i Kraków. Nasze wsparcie to nie tylko udzielanie porad prawnych i prowadzenie spraw sądowych, ale przede wszystkim bezpośredni i indywidualny kontakt, dzięki któremu spełniamy nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

 

Zachęcamy również do skorzystania z działu wzorów pism i formularzy, gdzie znajdziecie Państwo takie dokumenty jak pozew o rozwód, wniosek o podział majątku małżeńskiego, wniosek o zachowek, pozew o alimenty, czy pozew o zapłatę. Zastrzegamy, że dokumenty te nie stanowią porady prawnej ze względu na ich ogólnikowy charakter.

 

Działamy na terenie miast takich jak: Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Oświęcim, Olkusz, Libiąż, Katowice, Krzeszowice, Kraków i okolice. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych innych stron: radca prawny Jaworzno, porady prawne online, Nasz blog prawny. Klientów z Krakowa i okolic zapraszamy do działu Radca prawny Kraków.

 

Od dnia 1 lipca 2015 r. radcowie prawni uzyskali uprawnienia adwokatów do reprezentowania oskarżonych w sprawach karnych, co oznacza, że w aktualnym stanie prawnym radca prawny może występować w roli obrońcy tak jak adwokat .

Kancelaria radcy prawnego Mateusza Mosora w Chrzanowie

To miejsce, gdzie sukces naszych klientów staje się naszym osobistym sukcesem.