Kancelaria

0
lokalizacje
0
lat doświadczenia
0
prowadzonych spraw
0
pism procesowych

Mateusz Mosor

Twój Radca Prawny

Mateusz Mosor

Radca prawny, Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w Instytucie Prawa Cywilnego w roku 2005 obronił pracę magisterską pt. ,,Umowa najmu lokalu”. Od 2006 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, gdzie ukończył aplikację radcowską. W 2009 r. ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2005 do 2009 r. wpisany na listę syndyków, nadzorców sądowych i zarządców prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie. Brał udział w licznych szkoleniach i kursach, w tym w 2005 r. w Warszawie ukończył szkolenie z zakresu prawa podatkowego w wymiarze 140 godzin. Ukończył także studia podyplomowe Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pt. „Akademia Spółek” oraz Studnia Podyplomowe z zakresu Prawo Autorskie i Pokrewne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Prowadzi stałą obsługę prawną firm o profilu produkcyjnym, usługowym, handlowym, budowlanym, transportowych, wdrażających nowoczesne technologie. W swojej praktyce zawodowej wspomaga w aspekcie prawnym przedsiębiorców znajdujących się w skomplikowanej sytuacji finansowo-prawnej, oferując rozwiązania prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz negocjowaniem powstałych zadłużeń.

O kancelarii

Kancelaria już od ponad 15 lat świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Na swoim koncie mamy tysiące prowadzonych spraw oraz setki zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali. Zdobyte doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług, a chęć doskonalenia przez nas umiejętności jest inspiracją do dalszych działań i tworzenia nietypowych rozwiązań. Stawiając na ciągły rozwój, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i dlatego prowadzimy Kancelarię w dwóch lokalizacjach. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie stałego i bezpośredniego kontaktu z naszymi Mocodawcami na terenie takich miejscowości jak Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Oświęcim, Olkusz, Libiąż, Krzeszowice, Kraków i okolice. Zachęcamy do czytania naszego bloga oraz bazy wiedzy, gdzie staramy się prezentować najnowsze analizy oraz informacje o zmieniających się przepisach. Są one opisane w formie przystępnych streszczeń, pozwalających na szybkie zapoznanie się z poszukiwaną tematyką. W dziale wzory można zapoznać się z aktualnym pismami procesowymi stosowanymi w postępowaniu cywilnym, rodzinnym i karnym. Przypominamy, że od dnia 1 lipca 2015 r. radcowie prani uzyskali uprawnienia identyczne do adwokatów, co oznacza, że w aktualnym stanie prawnym radca prawny może występować w roli obrońcy tak jak adwokat. W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria radcy prawnego Mateusza Mosora w Chrzanowie

To miejsce, gdzie sukces naszych klientów staje się naszym osobistym sukcesem.